Logo TplusT -kursy i obozy językowe za granicą

Kursy językowe na Malcie

W TplusT wychodzimy z założenia, że nauka w pięknym otoczeniu jest dużo efektywniejsza, niż w szkolnej ławce. Dlatego też wszystkich miłośników podróżowania, którzy jednocześnie chcieliby doszlifować swoje umiejętności językowe, zapraszamy na kursy językowe na Malcie – rajskiej wyspie, gdzie tuż po zakończonej nauce, można wybrać się na plażę lub do miasta, w którym na turystów czeka wiele ciekawych atrakcji. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów oferty, dzięki którym macie możliwość znalezienia dla siebie odpowiedniej opcji.

Angielski na Malcie – St. Julians i Sliema zapraszają

Kursy językowe na Malcie odbywają się między innymi w miejscowościach St. Julians oraz Sliema. Są to miejsca niezwykłe i pełne uroku, nad którymi niemal nieprzerwanie świeci słońce. Poza łatwym dostępem do morza, będziecie Państwo mieli możliwość podziwiania niezwykłej architektury, odwiedzenia licznych restauracji i klubów, zrobienia zakupów w centrach handlowych czy skorzystania z możliwości szalonej zabawy w jednej z najpopularniejszych maltańskich dzielnic – Paceville (St. Julians).

Każdy kurs dla dorosłych lub młodzieżowy obóz językowy na Malcie trwa co najmniej tydzień, jednak jeżeli macie Państwo ochotę spędzić na wyspie więcej czasu – prosimy o taką informację. Jesteśmy w stanie elastycznie podejść do każdej potrzeby naszego klienta i stworzyć taką ofertę, która będzie dla niego idealna. Grunt to spędzić na Malcie tyle czasu, aby nie tylko mieć możliwość szlifowania swojego angielskiego, ale również skorzystać z atrakcji, jakie zapewniają min. St. Julians i Sliema. Bo być na Malcie i nie nacieszyć się jej pięknem to duży błąd!

Pokonaj wszelkie bariery językowe – obóz językowy dla młodzieży

Jeśli uczyć się języka to właśnie za granicą, gdzie swoje umiejętności szlifuje wiele osób i tyle samo osób popełnia błędy. Wybierając angielski na Malcie, dajecie Państwo swoim dzieciom szansę na rozwój we wspaniałych warunkach. Młodzież może poznać tu nie tylko nowe słówka, zwroty i struktury gramatyczne, ale też rówieśników z różnych części świata, nowe miejsca, odmienną od naszej kulturę. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, a my pomożemy Państwu we wszelkich kwestiach formalnych – abyście mogli myśleć wyłącznie o tym, co najważniejsze, a więc o nauce i wypoczynku. Obóz językowy na Malcie odbywa się pod okiem doświadczonych nauczycieli. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami!

Nasza propozycja jest aktualna przez cały rok, więc wybierzcie Państwo termin odpowiedni dla siebie lub swoich dzieci, spakujcie się i w drogę! Do raju, w którym wiele się nauczycie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.