Logo TplusT -kursy i obozy językowe za granicą

Kursy angielskiego w Anglii

Każdy, kto spędził choć trochę czasu za granicą wie, jak szybko postępuje tam nauka języka obcego. Otoczenie się ludźmi mówiącymi w innej mowie, a także wszechobecne napisy i komunikaty sprawiają, że edukacja jest niezwykle efektywna. Dlatego też, chcąc pomóc Państwu w zdobyciu nowych umiejętności językowych, oferujemy kursy angielskiego w Anglii. Wyjeżdżając tam nie tylko poszerzycie Państwo swoją wiedzę, ale również zwiedzicie piękne miejscowości. Jest to również niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda chwalona wszędzie na świecie grzeczność Anglików.

Na miejscu nie musicie Państwo martwić się o nic, ponieważ czekać tam będzie na Was wszystko to, co wybraliście, korzystając z danej oferty. Zostaniecie więc zakwaterowani, otrzymacie wyżywienie i będziecie mogli skorzystać z bogatych możliwości spędzania czasu poza zajęciami lekcyjnymi. Czas wolny spędzać możecie zgodnie z własnymi zainteresowaniami, jak również korzystając z naszej oferty. Wszystko po to, aby dla każdego z Państwa angielski w Anglii był efektywny i niezwykle przyjemny.

Obozy językowe Londyn  – Co moje dziecko spotka na miejscu?

Wybierając nasze obozy językowe w Anglii, macie Państwo możliwość skorzystania z kilkudziesięciu godzin zajęć prowadzonych przez naszych doświadczonych partnerów. Zadbają oni o to, aby każde spotkanie było pożyteczne i przyjemne, a stopień zaawansowania zajęć dopasują do indywidualnych umiejętności Waszych dzieci. Dlatego też z naszej oferty na obóz językowy skorzystać może zarówno młodzież kompletnie nie znająca języka, jak również taka, która posiada pewne umiejętności, jednak chcąca cały czas się rozwijać

TplusT – angielski w Anglii / Londynie

Oczywiście nasze kursy i obozy to nie tylko angielski w Londynie, choć ze względu na popularność stolicy Wielkiej Brytanii oraz zabytków, które wszyscy znamy z książek i telewizji, cieszy się on ogromnym zainteresowaniem. Proponujemy skorzystanie także z możliwości, jakie dają kursy i obozy językowe w innych miejscowościach (nie tylko angielskich), takich jak Cambridge, Manchester, Oxford, Dublin, Bristol i wiele innych. Każda z nich ma swój urok i własne atrakcje. Dlatego też stanowią one doskonałą alternatywę dla tej najpopularniejszej opcji, jaką jest kurs angielskiego w Londynie.

Obóz językowy w Anglii to z jednej strony szansa na skuteczną edukację, a z drugiej wspaniały wypoczynek i ogrom wspomnień. Wielka Brytania jest wyjątkowym miejscem na świecie. Poznanie jej uroków, kultury i mieszkańców z całą pewnością będzie fantastycznym doświadczeniem. Zachęcamy do wyboru najbardziej odpowiadającej Państwu oferty.