Logo TplusT -kursy i obozy językowe za granicą

Obóz językowy w Niemczech

Niezależnie od tego czy kiedykolwiek Państwa dzieci uczyły się niemieckiego, czy też nie i bez względu na ich poziom zaawansowania, macie Państwo jedyną w swoim rodzaju szansę podarowania im możliwości kontynuowania lub rozpoczęcia nauki  w miejscu, które jest do tego zdecydowanie najlepsze, a więc w samych Niemczech. TplusT proponuje kurs niemieckiego w Niemczech dla młodzieży, dając im możliwość zgłębienia wiedzy. Jest to także okazja do poznania wspaniałych miejsc, zawarcia nowych znajomości oraz zetknięcia się z kulturą naszych zachodnich sąsiadów.

Oczywiście korzystając z naszej oferty, nie musicie Państwo martwić się również o kwestie zakwaterowania, wyżywienia oraz organizację czasu poza lekcjami. Zajmujemy się bowiem tym wszystkim sami, chcąc zapewnić każdemu klientowi doskonałe warunki pobytu oraz pełną satysfakcję z nauki za granicą.

Kurs niemieckiego w Niemczech

Wybierając się na kurs lub obóz językowy w Niemczech, możecie być Państwo pewni tego, że traficie pod skrzydła wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami. Dlatego też w każdym z miast, w których odbywa się kurs niemieckiego, jesteśmy w stanie zadbać o Państwa skuteczną edukację.

Jakie miejscowości obejmuje obóz językowy w Niemczech?

Dajemy Państwu możliwość odwiedzenia jednego z kilku niemieckich miast, takich jak Bonn, Brema, Drezno, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Freiburg, Gottingen, Konstancja, Hamburg, Monachium czy Schwabisch Hall. Wymienienie atrakcji poszczególnych miast mija się z celem. Dlatego polecamy Państwu zapoznanie się z zabytkami i atrakcjami miejscowości, a następnie wybór odpowiedniego dla siebie miejsca właśnie pod tym kątem. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że nauka odbędzie się w mieście, które spełni Wasze oczekiwania.

obóz językowy w niemczechkurs niemieckiego w niemczech

Oprócz miejscowości możecie Państwo wybrać czas, jaki będziecie przebywać w Niemczech oraz liczbę godzin nauki. Naszym celem jest dać wybór wszystkim klientom i stworzyć każdemu szansę spełnienia swoich marzeń.

Dlaczego kurs niemieckiego w Niemczech?

Przede wszystkim dlatego, że nauka języka w kraju, w którym on obowiązuje, jest dużo skuteczniejsza. Będziecie Państwo lub Państwa dzieci mieli z nim styczność na co dzień i to nie tylko w sali wykładowej, ale też w sklepie, na przystanku, w restauracji czy klubie. Będziecie mogli sprawdzić efekty nauki w praktyce i przełamać barierę językową, w czym sprzyja wielokulturowość i multinarodowość Niemiec.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą TplusT!