Logo TplusT -kursy i obozy językowe za granicą

Biznesowe kursy językowe za granicą dla dorosłych 

Oferta szeroko rozumianych kursów biznesowych obejmuje przede wszystkim język angielski, takich ofert niezaprzeczalnie jest najwięcej. Jednakże również osoby uczące się języka niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego z łatwością znajdą wśród naszych propozycji coś ciekawego dla siebie. Natomiast oferty dotyczące innych języków przygotowujemy indywidualnie, na życzenie naszych klientów.

Rodzaje i dostępność kursów biznesowych

W zależności od potrzeb i preferencji nasi klienci mogą wybrać kurs z elementami języka biznesowego lub kurs w całości poświęcony tematyce biznesu.

Pierwsza propozycja to kurs języka ogólnego z dodatkowym modułem dotyczącym języka biznesu.

Drugi rodzaj to oferta, skierowaną głównie, choć nie wyłącznie, do profesjonalistów. Są to kursy w małych grupach (5-6 osób), w całości poświęcone zagadnieniom biznesowym. Oprócz słownictwa i wyrażeń branżowych obejmują także sztukę negocjacji, prezentacji, prowadzenie spotkań itp. Dodatkową zaletą tego rodzaju kursów jest ściśle przestrzegana dolna granica wieku, wynosząca zwykle 21 lat. Jest to gwarancja pracy w grupie składającej się ze słuchaczy o podobnej percepcji, zainteresowaniach i wymaganiach.

Oba rodzaje kursów odbywają się w systemie całorocznym. Kursy z elementami biznesu i większość kursów profesjonalnych można rozpocząć w każdy poniedziałek. Wyjątek stanowią kursy modułowe, stanowiące zamkniętą całość – te dostępne są w określonych przez szkoły terminach.

Biznesowe kursy językowe za granicą – jaką wybrać destynację

Kursy językowe z elementami biznesu dostępne są w większości współpracujących z nami szkół, można więc  wybierać spośród wielu propozycji, kierując się zawartością  zakładki „Ogólnie” . Kursy biznesowe oferowane są tylko przez kilku naszych partnerów, jednakże i tu staraliśmy się, aby mieli  Państwo możliwość  wyboru .

Na biznesowy angielski zapraszamy do Anglii (Londyn, Brighton, Bouremouth) lub na Maltę (St Julian’s i Sliema). Można także wybrać się za ocean, do  USA (Nowy Jork, San Francisco) i Kanady (Vancouver).

Biznesowego niemieckiego można się uczyć w czterech wspaniałych  miastach – w Berlinie, Frankfurcie, Monachium i Hamburgu.

Biznesowy hiszpański polecamy  w Madrycie, Barcelonie i Walencji, a francuski na przepięknym Lazurowym Wybrzeżu, w Cannes i Antibes.

Specjalistyczne kursy językowe za granicą

Oprócz kursów biznesowych nasi partnerzy przygotowali także całą gamę innych kursów branżowych. Dostępne są kursy dotyczące m.in. języka prawniczego, medycznego, technicznego, militarnego, HR, itd. Takie oferty przygotowujemy indywidualnie, na życzenie naszych klientów.